Cennik Galeria Mapka Kontakt
Super tor
Gdzie jeszcze gramy
Jak gramy Paintball
Jak zagrać
Dlaczego z nami
Co jeszcze oferujemy
Imprezy dla Firm
Catering

Paintball Terytorium
Najlepszy paintball we Wrocławiu

 

CENNIK

Cennik paintballa we Wrocławiu na naszym torze jest podobny jak podczas imprez wyjazdowych i  składają się na niego dwa elementy.
Po pierwsze, każdy z uczestników płaci na początku gry jednorazowo 20,00 zł. i w cenę tą  wliczone jest:

1. KARABINEK
Mamy około 40 sztuk półautomatów w kilku rodzajach, w większości   TIPPMANN – od zwykłych 98 do ACT Platinum

2. MASKA
Gracze otrzymują  najlepsze według nas maski do gry komercyjnej: JT Pro Shield Thermal, które są miękkie,  świetnie układają się na głowie, i nie uciskają. Posiadają wysokie i szerokie gogle– o kącie widzenia 260'. Parowaniu zapobiegają  podwójne szybki typu THERMAL, oraz specjalna powłoka na wewnętrznej szybce.

3. MUNDUR
Możemy wyposażyć jednocześnie około 60-70 osób w oryginalne mundury wojskowe armii: brytyjskiej , holenderskiej i bundeswehry.

4. CZAPECZKA
Stanowi ochronę głowy, a przede wszystkim pozwala rozpoznać przeciwnika. U nas drużyny rozpoznają się po głowach – to znaczy że jedna ma maski i czapki czarne druga  zielone ( oliwkowe )

5. TOR
Nasz tor jest w tej chwili najbardziej atrakcyjnym miejscem do gry w paintball we Wrocławiua także na Dolnym Śląsku. Zaczął powstawać w 2008 roku i nadal jest rozbudowywany – tak aby w przyszłości stać się najlepszym miejscem w Polsce. Nasze gry mają charakter kilkugodzinnych pikników – bez ograniczeń czasowych. Nasi goście korzystają z zadaszonej bazy – zabezpieczonej siatką ochronną w której znajdują się drewniane stoły, ławy, grill i miejsce na ognisko. Można przynieść własny catering– lub skorzystać z naszej oferty.

6. OBSŁUGA BAZY   
W bazie zawsze znajduje się jedna lub kilka osób które: uzupełniają kulki, regulują sprzęt, czyszczą i polerują maski itp.


Z bazy bezpiecznie obserwować można akcję na torze
7. SĘDZIOWIE
Wyposażeni w jaskrawe kamizelki, maski i gwizdki, przebywają w trakcie gier na torze niczym sędziowie piłkarscy.Sędziowie: rozpoczynają i  kończą poszczególne gry, czuwają nad realizacją aktualnego scenariusza, dbają  o bezpieczeństwo, rozwiązują problemy techniczne, itp.
DRUGIM ELEMENTEM CENY SĄ KULKI SPRZEDAWANE W PAKIETACH: 100 sztuk=20,00 zł.

Sędziowie są zawsze w akcji
wejście na pole gry bez limitu czasu
WYPOSAŻENIE GRACZA
  • karabinek
  • maska
  • kombinezon
  • czapeczka
WYNAJĘCIE TORU
20 zł
KULKI
  • pakiet 100 szt.
20 zł
ADRENALINA 100% gratis !!!
Podane ceny są cenami wyjściowymizarówno jeśli chodzi o paintball we Wrocławiu, i imprezy wykazdowe i nie uwzględniają naszego systemu rabatów.