Cennik Galeria Mapka Kontakt
Super tor
Gdzie jeszcze gramy
Jak gramy Paintball
Jak zagrać
Dlaczego z nami
Co jeszcze oferujemy
Imprezy dla Firm
Catering

Paintball Terytorium
Najlepszy paintball we Wrocławiu

 

NASZ SUPER TOR

Organizacją gier w paintball we Wrocławiu zajmuje się wiele firm, lecz niewiele posiada własne tory do gry.
Torów z prawdziwego zdarzenia jest w całej Polsce zaledwie kilkanaście, a w opinii Klientów, nasz jest najbardziej atrakcyjnym miejscem do gry w paintball we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Od 2007 roku jest sukcesywnie rozbudowywany - aby stał się najlepszym torem do gry w Polsce.
Powstał na terenie dawnego wyrobiska piasku porośniętego lasem. Dzięki temu teren nie jest płaski - jest na nim mnóstwo bardziej i mniej stromych pagórków poprzecinanych wąwozami, stanowiących doskonałe naturalne przeszkody oraz punkty obserwacyjne i strzelnicze. Przy pomocy sprzętu ciężkiego jak spychacz gąsienicowy i ładowarka, wykonaliśmy wiele dodatkowych elementów. Wkomponowaliśmy kilkadziesiąt różnego rodzaju przeszkód takich jak, drewniane ściany , palisady, pnie i kłody drzew. Przeszkody są naturalne - żadnych śmieci, typu stare beczki, opony, palety itp.

Uczestnicy rozgrywek podczas przerw korzystają z bazy, która składa się z drewnianej wiaty, stołów i ław, sprzętu do grillowania i miejsca na ognisko.
Konstrukcja bazy wychodzi w głąb toru - zabezpieczona jest specjalną siatką ochronną i otoczona przeszkodami. Dzięki temu gracze, ich rodziny i znajomi przebywający w bazie, mogą obserwować akcje na torze , a czasami znajdują się wręcz w ogniu walki, co stanowi dodatkową atrakcję dla wszystkich. Jeśli nie organizujemy gry w paintball we Wrocławiu, tylko poza naszym torem to zawsze wykonujemy zadaszoną bazę zabezpieczoną siatką ochronną, ze stołami i miejscami siedzącymi.

Nasze imprezy mają charakter pikników - bez limitów czasowych, gdzie uczestnicy mogą zorganizować własny catering lub skorzystać z propozycji naszej firmy.

O czasie trwania imprezy decydują sami uczestnicy i często sympatyczne spotkania przy grillu i ognisku kończą się późnym wieczorem.


GDZIE JESZCZE GRAMY?

Paintball we Wrocławiu najczętniej organizujemy na naszym torze, ale w ramach firmy X action organizujemy imprezy i wydarzenia firmowe w różnych częściach Polski.

Organizujemy gry w paintball  nie tylko we Wrocławiu, ale wszędzie tam, gdzie życzą sobie tego nasi klienci !!!

W okolicach Wrocławia mamy wytypowane kilkanaście, a w całej Polsce kilkadziesiąt miejsc do gry. Tereny są starannie wybrane i wielokrotnie sprawdzone. Nie korzystamy z miejsc przypadkowych takich jak: opuszczone fabryki, dawne PGR-y, ruiny itp, gdyż jest to nielegalne, a przede wszystkim niebezpieczne.
Wszystkie nasze imprezy objęte są ubezpieczeniem OC i GWARANCJĄ JAKOŚCI.

Jeśli miejsce zostaje zaproponowane przez klientów i nie jest nam znane, dokonujemy wcześniejszego rekonesansu, aby uniknąć ewentualnych niespodzianek i zagrożeń.

Niezależnie od lokalizacji imprezy zawsze wykonujemy zadaszoną bazę - zabezpieczoną siatką ochronną ze stołami i miejscami siedzącymi.

LAS 12 km od Wrocławia
pagórki, wielkie drzewa, rzeka z mostkiem

OPUSZCZONE SOWIECKIE LOTNISKO
k. Krzywej

DAWNA BAZA SOWIECKA k. Legnicy
okopy, górki, budynki
Poza torem najciekawsze znane nam miejsce do gry na Dolnym Śląsku.